Öğretmen Listesi | Derste | Canlı Özel Ders Platformu

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Türk dili ve Edebiyatı bölümü son sınıf öğrencisiyim. İsteyerek kazandığım bölümü severek okumaktayım. Öğrencilerime destek olmak ve öğrencilerimin hayallerine ulaşması için gerek bilgi, gerek psikolojik olarak onların yanında olmaya hazırım.

ben anadolu üniversitesi matematik mezunuyum atanamadım ilçelerde ücretli öğretmenlik yaptım 4 yıldır özel ders veriyorum. pedogojik formasyonum var. pandemi nedeniyle derslerime grafik tabletimle zoom üzerinden online ders veriyorum. Amacım matematik dersini korkutan ders olarak öğrencinin gözünden silerek matematiği öğrenciler

ODTÜ Fen Bilimleri Öğretmenliği mezunuyum. Hazırlık Kolejinde çalışıyorum. Bons Yayınları (Levent İçöz Yayıncılık) için kitap yazıyorum. 2013 ten beri özel ders veriyorum. Eğitim Koçluğu sertifikam var (Başkent Üniversitesi onaylı)

İTÜde endüstri mühendisliği okuyorum. Liseye ya da üniversiteye hazırlanan öğrencilere yüz yüze ya da online olarak ders verebilirim

8 yıllık tecrübem sayesinde bir çok öğrenci ile keyifli çalışmalarımız oldu.

Moleküler Biyoloji ve Genetik bölümü mezunuyum. Tübitakta 2019 ve 2020 yılında derece almaya hak kazandım. Biyoloji, Kimya, Genetik, Mikrobiyoloji, fen bilimleri ve matematik konusunda ödev yardımı ve ders anlatımı yapmaktayım.