Öğretmen Murat Yavan | Derste | Canlı Özel Ders Platformu

Hakkında

Tanıtım Videosu

Tecrübeleri

Ders Hizmetleri

Ders Yöntemleri

Öğretmenin verdii ders yöntemleri.

Ders Mekanları

Öğretmenin ders verdiği mekanlar.

Ders Konuları

Öğretmenin verdiği ders konuları.

  • Ortaokul Takviye > Sosyal Bilgiler
  • Lise Takviye > Tarih
  • Robotik Kodlama > Hafta Sonu Destek
  • Kişisel Gelişim > Kariyer Planlama
  • Kişisel Gelişim > NLP
  • Kişisel Gelişim > Hızlı Okuma

Ders Verdiği Zamanlar

Öğretmenin ders verdiği zamanlar.

Ders Verdiği Günler

Öğretmenin ders verdiği günler.

Sunduğu Hizmetler

Öğretmenin sunduğu hizmetler.

Sunduğu Kolaylıklar

Öğretmenin sunduğu kolaylıklar.

Eğitim Bilgileri

Eğt Sev. Kurum Bölüm Mezuniyet

Ücretler

Kategori Ders Tecrübe Saat Ücreti
Ortaokul Takviye Sosyal Bilgiler 23 YIL 150TL
Lise Takviye Tarih 25 YIL 150TL
Robotik Kodlama Hafta Sonu Destek 25 YIL 150TL
Kişisel Gelişim Kariyer Planlama 23 YIL 250TL
Kişisel Gelişim NLP 23 YIL 250TL
Kişisel Gelişim Hızlı Okuma 23 YIL 250TL

Referanslar

Ders Talep Formu


Bu alanı üye girişi yaparak kullanabilirsiniz!

Yorumlar

5.0
Toplam 2 yorum üzerinden hesaplandı.
5 yıldız
4 yıldz
3 yıldız
2 yıldız
1 yıldız

18-05-2020 - 00:07:05

Bilgisini karşı tarafa aktarmakta oldukça yetenekli birisi. Herşey için çok teşekkür ederim. İyi ki sizi tanımışım hocam.

18-05-2020 - 00:06:36

Hem konusunda çok bilgili hem de bildiğini aktarmada çok yetenekli, gerçekten çok iyi bir öğretmen. Kesinlikle tavsiye ederim.

Yazılar

Kahoot Nedir? – Uzaktan Eğitim Araçları
08.26.2020

Kahoot, öğretmenlerin öğrencilerine dijital bir platform üzerinden çeşitli aktiviteler oluşturarak ulaşmakta olduğu bir uygulamadır.

Canva Nedir? – Uzaktan Eğitim Araçları
08.22.2020

Canva uygulaması, interaktif ortam üzerinde tasarım işlemlerinizi ücretsiz olarak gerçekleştirebileceğiniz web tabanlı bir çalışma sistemidir. İçerisinde yer alan kart, davetiye ve sosyal medya gönderileri gibi birçok materyalin kullanılması ile oldukça profesyonel tasarım ürünlerinin ortaya çıkarılmasını mümkün kılmaktadır.

Dikkat Dağınıklığını Önlemek İçin 15 Taktik
08.10.2020

Ders çalışma esnasında bazen aklınıza başka bir düşünce veya başka bir ders, kız veya erkek arkadaşınızla buluşma isteği, TV-bilgisayar-cep telefonu kullanımı vb. gibi düşünceler gelebilir.

Online İngilizce Özel Ders
08.05.2020

Online İngilizce özel ders günümüzde sıklıkla kullanılan ve pek çok kişinin hayali olan dil öğrenme isteğini gerçekleştirmesini sağlayan yöntem olmaktadır. Bu site de tam olarak bu isteği gerçekleştirmeyi sağlayan ve benzersiz imkanları ile İngilizce öğrenmeyi oldukça kolay hale getirmeyi başaran bir sitedir.

2020 TYT ve AYT Sınav Analizi
07.02.2020

Covid-19 gölgesinde gerçekleşen 2020 YKS süreci, 27-28 Haziranda yapılan TYT ve AYT sınavları ile sonuçlanmış oldu. Bu olağanüstü süreçte sınavlara hazırlanan bütün öğrencilere geçmiş olsun diyor ve www.derste.com takipçilerimiz için TYT ve AYT sorularının değerlendirmesini sunuyoruz.

2020 LGS Sınav Analizi
06.21.2020

LGS 2020 Sınav Analizi. Bildiğiniz üzere sınavla öğrenci alan ortaöğretim kurumlarına ilişkin merkezî sınav, Millî Eğitim Bakanlığı tarafından 8. sınıf öğrencilerine yönelik olarak 20 Haziran 2020 cumartesi günü yapılmıştır.

Okullar ne zaman açılacak?
04.22.2020

Milli Eğitim Bakanı Selçuk, ”Mayıs-Haziran ve Eylül-Ekim için yoğun bir çalışmamız var. Temmuz ve Ağustos için bir planlama yok” dedi. Ziya Selçuk ayrıca, LGS tarihinin ertelenmesinin de söz konusu olmadığı belirtti.

Verimli Ders Çalışma Önerileri
03.24.2020

Verimli Ders Çalışma Önerileri – Her birey kendi yaş sınırına uygun olarak bulunduğu sınıflarda eğitim ve öğretim görmektedir. Bu eğitim ve öğretimin sadece okullarda alınması bazı durumlarda yeterli olmamaktadır. Sınavı bir yarış olarak görmekte…

Profesyonel Eğitmen Seçimi
03.23.2020

Profesyonel Eğitmen Seçimi – Eğitim ve öğretim hem bizler için hem de çocuklarımız için hayat boyu devam eden bir süreçtir. Bu süreçte iyi insanlar ile karşılaşmak ve profesyonel eğitmen aracılığı ile eğitim görmek bizi ve çocuklarımızı hayatta daha iyi yerlere getirebilmektedir.

Özel Ders mi Özel Sınıf mı Yararlıdır?
03.21.2020

Özel Ders mi Özel Sınıf mı – Eğitim öğretim yılımızda yeni bilgiler öğrenmenin yanında iyi ve kaliteli okullarda okumak için 8. Sınıftan itibaren önemli sınavlara girmekteyiz. Bu sayede iyi bir okulda eğitim görmek ve iyi bir üniversitede saygınlığı olan bir meslek eğitim